Bestuur

Het 60ste bestuur der US Histos 'Glansrijk'

Dit jaar vormen wij het 60ste bestuur der Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos, een lustrumjaar! Zeven functionarissen houden de vereniging een jaar lang draaiende. Naast het dagelijks bestuur kent de U.S. Histos nog 4 bestuurders. De instructiecommissaris draagt de verantwoordelijkheid voor de opleiding van de leden op zeilend gebied. De materiaalcommissaris is verantwoordelijk voor de vloot en haar toebehoren. De Buiscommissaris fungeert als beheerder en verantwoordelijke voor ons sociƫteitsschip 'De Oude Buis.' Tot slot regelt de wedstrijdcommissaris het wedstrijdzeilen binnen de vereniging en houdt hij zich bezig met Public Relations.

IMG_9011.jpg

Arnoud Gemke 

Voorzitter

Email: voorzitter@histos.nl







WhatsApp_Image_2019-09-05_at_10.45.32.jpeg

Jet Schoemaker

Secretaris

Email: secretaris@histos.nl






Profielfoto_Marijn_goed.jpg

Marijn Bosma

Penningmeester

Email: penningmeester@histos.nl





Profielfoto_Florian.jpg

Florian Meijer

Instructiecommissaris

Email: instructiecommissaris@histos.nl








profielfoto_bas.jpg

Bas van Rooij

Materiaalcommissaris

Email: materiaalcommissaris@histos.nl








69433249_2364374190298812_2922784043030282240_o.jpg

Evi Meijer

Buiscommissaris

Email: buiscommissaris@histos.nl







profielfoto_Max.jpg

Max Groen

Wedstrijdcommissaris/PR-commissaris

Email: wedstrijdcommissaris@histos.nl