Bestuur

Het 62ste bestuur der U.S. Histos 'Wendbaar'

Dit jaar vormen wij het 62ste bestuur der Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos! Zeven functionarissen houden de vereniging een jaar lang draaiende. Naast het dagelijks bestuur kent de U.S. Histos nog vier bestuurders. De instructiecommissaris draagt de verantwoordelijkheid voor de opleiding van de leden op zeilend gebied. De materiaalcommissaris is verantwoordelijk voor de vloot en haar toebehoren. De Buiscommissaris fungeert als beheerder en verantwoordelijke voor ons sociƫteitsschip 'De Oude Buis.' Tot slot regelt de wedstrijd- & PR-commissaris het wedstrijdzeilen binnen de vereniging en houdt zij zich bezig met Public Relations.


WhatsApp_Image_2021-10-06_at_12.04.41.jpeg

Anne van Bentum

Voorzitter

Email: voorzitter@histos.nl




IMG_0052.jpg

Kim Imants

Secretaris

Email: secretaris@histos.nl




IMG_9976.jpg

Pim Haveman

Penningmeester

Email: penningmeester@histos.nl



IMG_9943.jpg

Gijs Berkhout

Instructiecommissaris

Email: instructiecommissaris@histos.nl




IMG_9962.jpg

Lotte Middelberg

Materiaalcommissaris

Email: materiaalcommissaris@histos.nl



IMG_0041.jpg

Imke de Lange

Buiscommissaris

Email: buiscommissaris@histos.nl




WhatsApp_Image_2021-10-06_at_13.03.53.jpeg

Eline Boersma

Wedstrijd & PR-commissaris

Email: wedstrijdcommissaris@histos.nl