Bestuur

Het 61ste bestuur der U.S. Histos 'Hoogtij'

Dit jaar vormen wij het 61ste bestuur der Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos! Zeven functionarissen houden de vereniging een jaar lang draaiende. Naast het dagelijks bestuur kent de U.S. Histos nog vier bestuurders. De instructiecommissaris draagt de verantwoordelijkheid voor de opleiding van de leden op zeilend gebied. De materiaalcommissaris is verantwoordelijk voor de vloot en haar toebehoren. De Buiscommissaris fungeert als beheerder en verantwoordelijke voor ons sociƫteitsschip 'De Oude Buis.' Tot slot regelt de wedstrijdcommissaris het wedstrijdzeilen binnen de vereniging en houdt hij zich bezig met Public Relations.


Histos_Portretten_14.jpg

Teun Louwers

Voorzitter

Email: voorzitter@histos.nl




Histos_Portretten_37edit.jpg

Marike van der Post

Secretaris

Email: secretaris@histos.nl




Histos_Portretten_8.jpg

Lucas Hobma

Penningmeester

Email: penningmeester@histos.nl



Histos_Portretten_54.jpg

Merijn Dorr

Instructiecommissaris

Email: instructiecommissaris@histos.nl




Histos_Portretten_64.jpg

Josianne van Binsbergen

Materiaalcommissaris

Email: materiaalcommissaris@histos.nl



Histos_Portretten_24.jpg

Niels van den Berg

Buiscommissaris

Email: buiscommissaris@histos.nl




WhatsApp_Image_2020-09-11_at_12.00.24.jpeg

Annebel van den Bosch

Wedstrijdcommissaris/PR-commissaris

Email: wedstrijdcommissaris@histos.nl