Contact

WhatsApp_Image_2021-10-08_at_12.21.09.jpeg

Direct mailen
Voorzitter: Anne van Bentum
voorzitter@histos.nl

Secretaris: Kim Imants
secretaris@histos.nl

Penningmeester: Pim Haveman
penningmeester@histos.nl

Instructiecommissaris: Gijs Berkhout
instructiecommissaris@histos.nl

Materiaalcommissaris: Lotte Middelberg
materiaalcommissaris@histos.nl

Buiscommissaris: Imke de Lange
buiscommissaris@histos.nl

Wedstrijd- & PR-commissaris: Eline boersma
wedstrijdcommissaris@histos.nl

Bezoekadres 'Pnyx'
Op afspraak, neem contact op met de secretaris. 

Openingstijden:
Maandag: 10:00-15:00
Dinsdag t/m donderdag: 10:00-17:00
Vrijdag: 11:00-17:00

Postadres
Postbus 85337
3508AH Utrecht

'De Oude Buis'
Vondellaan 1C
3521GA Utrecht