Contact

Histos_Groepsfotos_19.jpg

Direct mailen
Voorzitter: Teun Louwers
voorzitter@histos.nl

Secretaris: Marike van der Post
secretaris@histos.nl

Penningmeester: Lucas Hobma
penningmeester@histos.nl

Instructiecommissaris: Merijn Dorr
instructiecommissaris@histos.nl

Materiaalcommissaris: Josianne van Binsbergen
materiaalcommissaris@histos.nl

Buiscommissaris: Niels van den Berg
buiscommissaris@histos.nl

Wedstrijdcommissaris/PR-commissaris: Annebel van den Bosch
wedstrijdcommissaris@histos.nl

Bezoekadres 'Pnyx'
Op afspraak, neem contact op met de secretaris. 

Openingstijden:
Maandag: 10:00-16:00
Dinsdag t/m donderdag: 10:00-17:00
Vrijdag: 11:00-17:00

Postadres
Postbus 85337
3508AH Utrecht

'De Oude Buis'
Vondellaan 1C
3521GA Utrecht