Contact

WhatsApp_Image_2022-09-19_at_11.59.24_AM_1.jpeg

Direct mailen
Voorzitter: Anne van Dam
voorzitter@histos.nl

Secretaris: Rosanne Raats
secretaris@histos.nl

Penningmeester: Mai Wijnen
penningmeester@histos.nl

Instructiecommissaris: Rixt Mulder
instructiecommissaris@histos.nl

Materiaalcommissaris: Bastiaan Kleijn
materiaalcommissaris@histos.nl

Buiscommissaris: Mees van der Minnen
buiscommissaris@histos.nl

Wedstrijd- & PR-commissaris: Lene de Heus
wedstrijdcommissaris@histos.nl

Bezoekadres 'Pnyx'
Op afspraak, neem contact op met de secretaris. 

Openingstijden:
Maandag: 10:00-15:00
Dinsdag t/m donderdag: 10:00-17:00
Vrijdag: 11:00-17:00

Postadres
Postbus 85337
3508AH Utrecht

'De Oude Buis'
Vondellaan 1C
3521GA Utrecht

Telefoon nummer 'Pnyx telefoon': 
0619914294 (bereikbaar op kantoor tijden)

Onze sponsoren