Contactinformatie

Algemene Contactinformatie

Het bestuur van de Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos kan dagelijks worden bereikt op Pnyx. Als je wilt langskomen is telefonisch een afspraak maken ten zeerste aan te bevelen!

Pnyx
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
030-2538564

Postadres
Postbus 85337
3508 AH Utrecht

De Oude Buis
Vondellaan 1c
3521 GA Utrecht

Verhuur
Klik hier (Voor verhuur van de vloot)

Openingstijden Pnyx

Het kantoor van de U.S. Histos is elke werkdag geopend. Maandag van 10:00 tot 15:00,
dinsdag t/m donderdag van 10:00 tot 17:00 en vrijdag van 11:00 t/m 17:00.

 

Direct mailen

Voorzitter Pieter Melis
voorzitter@histos.nl
Secretaris Sterre Pellens
secretaris@histos.nl
Penningmeester Nolan van der Willige
penningmeester@histos.nl
Instructiecommissaris Julia Lammers
instructiecommissaris@histos.nl
Materiaalcommissaris Maurits Schulpen
materiaalcommissaris@histos.nl
Buiscommissaris Doortje Lenders
buiscommissaris@histos.nl
Wedstrijdcommissaris Catja Roggema
wedstrijdcommissaris@histos.nl