Histos

Contactinformatie

Algemene Contactinformatie

Het bestuur van de Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos kan dagelijks worden bereikt op Pnyx. Als je wilt langskomen is telefonisch een afspraak maken ten zeerste aan te bevelen!

Pnyx
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
030-2538564

Postadres
Postbus 772
3500 AT Utrecht

De Oude Buis
Vondellaan 1c
3521 GA Utrecht

Verhuur
Klik hier (Voor verhuur van de vloot)

Openingstijden Pnyx

Het kantoor van de U.S. Histos is elke werkdag geopend. Maandag van 10:00 tot 16:00,
dinsdag t/m donderdag van 10:00 tot 17:00 en vrijdag van 11:00 t/m 17:00.

 

Direct mailen

Voorzitter Mart van Zwienen
voorzitter@histos.nl
Secretaris Merel Tonn
secretaris@histos.nl
Penningmeester Laura Schiphorst
penningmeester@histos.nl
Instructiecommissaris Sofie Bijvoet
instructiecommissaris@histos.nl
Materiaalcommissaris Marlies van Lingen
materiaalcommissaris@histos.nl
Buiscommissaris Loulou Kapteijns
buiscommissaris@histos.nl
Wedstrijdcommissaris Tim van Batenburg
wedstrijdcommissaris@histos.nl