Histos

Contactinformatie

Algemene Contactinformatie

Het bestuur van de Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos kan dagelijks worden bereikt op Pnyx. Als je wilt langskomen is telefonisch een afspraak maken ten zeerste aan te bevelen!

Pnyx
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
030-2538564

Postadres
Postbus 772
3500 AT Utrecht

De Oude Buis
Vondellaan 1c
3521 GA Utrecht
030-2882762

Verhuurlijn
Klik hier (Voor verhuur van de vloot)

Activiteitenlijn
030-2535889

Openingstijden Pnyx

Het kantoor van de U.S. Histos is elke werkdag geopend. Maandag t/m donderdag van 10:00 tot 17:00 en vrijdag van 11:00 t/m 17:00.

 

Direct mailen

Voorzitter Marieke Rotman
voorzitter@histos.nl
Secretaris Frank de Leeuw
secretaris@histos.nl
Penningmeester Pepijn Marcus
penningmeester@histos.nl
Instructiecommissaris Petra Breddels
instructiecommissaris@histos.nl
Materiaalcommissaris Sjoerd Bleeker
materiaalcommissaris@histos.nl
Buiscommissaris Peter Klompmaker
buiscommissaris@histos.nl
Wedstrijdcommissaris Isabel Albers
wedstrijdcommissaris@histos.nl