Login:

Wachtwoord vergeten?

♫ En als we een stukkie deinzen, is dat geen dronkenschap veinzen! ♫

Contactinformatie

Algemene Contactinformatie

Het bestuur van de Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos kan dagelijks worden bereikt op Pnyx. Als je wilt langskomen is telefonisch een afspraak maken ten zeerste aan te bevelen!

Pnyx
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
030-2538564

Postadres
Postbus 772
3500 AT Utrecht

De Oude Buis
Vondellaan 1c
3521 GA Utrecht
030-2882762

Verhuurlijn
Klik hier (Voor verhuur van de vloot)

Activiteitenlijn
030-2535889

Openingstijden Pnyx

Het kantoor van de U.S. Histos is elke werkdag geopend. Maandag t/m donderdag van 10:00 tot 17:00 en vrijdag van 11:00 t/m 17:00.

 

Direct mailen

Voorzitter Jan Bosma
voorzitter@histos.nl
Secretaris Tessa Bosch
secretaris@histos.nl
Penningmeester Feyo Bekius
penningmeester@histos.nl
Instructiecommissaris Aleid Oosterwijk
instructiecommissaris@histos.nl
Materiaalcommissaris Mark Bickel
materiaalcommissaris@histos.nl
Buiscommissaris Twan Remmits
buiscommissaris@histos.nl
Wedstrijdcommissaris Lora Strack van Schijndel
wedstrijdcommissaris@histos.nl

 

 

 

Histos Jr

Activiteitenagenda

Wedstrijdagenda

Sponsoren

Bavaria
Herman Lieven
Kuiper Watersport
Me-doc
Sonnema
Splash Lease

uu hvu