Contactinformatie

Algemene Contactinformatie

Het bestuur van de Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos houdt kantoor op Pnyx. Indien u langs wil komen kan u telefonisch contact opnemen of mailen naar het bestuurslid dat u wilt bereiken.

Pnyx
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
030-2538564

Postadres
Postbus 85337
3508 AH Utrecht

De Oude Buis
Vondellaan 1C
3521 GA Utrecht

Verhuur
Klik hier (Voor verhuur van de vloot)

Openingstijden Pnyx

Het kantoor van de U.S. Histos is elke werkdag geopend. Maandag van 10:00 tot 16:00,
dinsdag t/m donderdag van 10:00 tot 17:00 en vrijdag van 11:00 tot 17:00.

 

Direct mailen

Voorzitter Pieter Melis
voorzitter@histos.nl
Secretaris Sterre Pellens
secretaris@histos.nl
Penningmeester Nolan van der Willige
penningmeester@histos.nl
Instructiecommissaris Julia Lammers
instructiecommissaris@histos.nl
Materiaalcommissaris Maurits Schulpen
materiaalcommissaris@histos.nl
Buiscommissaris Doortje Lenders
buiscommissaris@histos.nl
Wedstrijdcommissaris Catja Roggema
wedstrijdcommissaris@histos.nl