Histos

Contactinformatie

Algemene Contactinformatie

Het bestuur van de Utrechtse Studentenzeilvereniging Histos kan dagelijks worden bereikt op Pnyx. Als je wilt langskomen is telefonisch een afspraak maken ten zeerste aan te bevelen!

Pnyx
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
030-2538564

Postadres
Postbus 772
3500 AT Utrecht

De Oude Buis
Vondellaan 1c
3521 GA Utrecht

Verhuur
Klik hier (Voor verhuur van de vloot)

Openingstijden Pnyx

Het kantoor van de U.S. Histos is elke werkdag geopend. Maandag van 10:00 tot 16:00,
dinsdag t/m donderdag van 10:00 tot 17:00 en vrijdag van 11:00 t/m 17:00.

 

Direct mailen

Voorzitter Leon Heessen
voorzitter@histos.nl
Secretaris Eveline Meuwissen
secretaris@histos.nl
Penningmeester Sanne Rijpkema
penningmeester@histos.nl
Instructiecommissaris Bo Flachs
instructiecommissaris@histos.nl
Materiaalcommissaris Lisette van Heijst
materiaalcommissaris@histos.nl
Buiscommissaris Jules van Benthem
buiscommissaris@histos.nl
Wedstrijdcommissaris Niels Dieleman
wedstrijdcommissaris@histos.nl